دانلود آهنگ چرا میبندی چشاتو وقتی تو چشات خیره میشم محمد نجم در سایت موزیک ایرانی

Ahang chera mibandi cheshato vaghti to cheshat khire misham az Mohammad Najm

دانلود اهنگ چرا میبندی چشاتو وقتی تو چشات خیره میشم- موزیک ایرانی

چرا میبندی چشاتو وقتی تو چشات خیره میشم میگی باهام کاری نداری کم کم دارم دیوونه میشم دیوونه میشم جون دوتامون نذار این عشق بمیره یکی جای من دستاتو بگیره تا اون جا که یادمه عشق تو بودم من واسه تو آدم کمی نبودم هرکی ازت حرفی میزد قلبم طرفدارت بود نه نفهمیدی منو این دل گرفتارت بود تو داری از خاطرات خوبمون دست میکشی این نفسهارو تو سینم داری رسما میکشی خیلی بدهکاری به من این جوری دل نکن ازم من که جز حال خوشت چیزی نمیخواستم ازت دیدی تا گفتی داری میری چطور رنگم پرید کی به جز من غصه هاتو به جونش می

کجا کم بودم برات که یهو حال و هوات هوای رفتن شده به خدا من طاقتم خیلی کمه حالم غمه من واسه تو دست کشیدم از همه جون دوتامون نذار این عشق بمیره یکی جای من دستاتو بگیره تا اون جا که یادمه عشق تو بودم من واسه تو آدم کمی نبودم هرکی ازت حرفی میزد قلبم طرفدارت بود نه نفهمیدی منو این دل گرفتارت بود تو داری از خاطرات خوبمون دست میکشی این نفسهارو تو سینم داری رسما میکشی خیلی بدهکاری به من این جوری دل نکن ازم من که جز حال خوشت چیزی نمیخواستم ازت

لینک دانلود آهنگ

وبلاگ تفریحی و سرگرمی میشم ,داری ,میبندی ,میکشی ,خیره ,چشاتو ,میبندی چشاتو ,چشات خیره ,خیره میشم ,چشاتو وقتی ,موزیک ایرانی ,میشم موزیک ایرانی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین قالب های وبلاگ طراحی سایت حرفه ای ایکس بیوگرافی مینا جونی دهکده تفریح و سرگرمی از هر دری سخنی ... در خانه بمانیم و کسب درامد کنیم